Słów kilka o Dumie Szlacheckiej

Jesteśmy grupą developerów, którzy w grach widzą olbrzymie spektrum niewykorzystanych możliwości. W naszych poszukiwaniach i pomysłach szukamy gier, które rozbudowują nasze codzienne zamiłowania.

Duma Szlachecka to wpisanie w klasyczną formułę przeglądarkowych gier strategicznych całości realiów Rzeczpospolitej Szlacheckiej. To próba stopniowego przełożenia na gameplay wszystkich aspektów okresu: geografii, architektury, ekonomii, militariów, polityki, mody – a wreszcie, życia codziennego „przeciętnego” sarmaty.

Duma Szlachecka to zaawansowane już stadium prac nad projektem, który będzie nie tylko już grą – będzie zaawansowaną symulacją zachowań i zmian dokonujących się w historycznym okresie i miejscu naszych dziejów. Kładziemy nacisk na jak najwierniejsze trzymanie się realiów pod każdym względem – i dobieramy do tego najprzystępniejszą dla Was formę – bezpłatną grę free-to-play w przeglądarce.

Nad „Dumą Szlachecką” pracujemy już prawie 1,5 roku. Obecnie projekt jest w fazie alphy, w grze zarejestrowanych jest ponad 1000 graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *